Testimonials

S naším Chief Instruktorem byl uskutečněn rozhovor pro Brněnský deník. Jsme velice rádi, že bylo možné pohovořit o tomto krásném a celoživotním koníčku. Celý rozhovor přikládáme ať si můžete také počíst.

Po odeslání fotek z kurzu přišel tento e-mail, který nás velmi potěšil.

Dobrý den,

fotky jsem si stáhla, jsou úžasné, na některé věci jsem už zapomněla a fotky mi je připomněly. u některých fotek jsem se zasmála, bylo to super, ještě jednou děkuji a těším se opět na shledanou :-).

BČ - ERID2S,

Tuto příhodu o nás nenapsal ale řekl to klient. Stalo se to takto:

Při plnění ochrany zmiňovaného klienta, která tehdy probíhala už třetím dnem se stalo, že když jsme stáli u brány od objektu jsme slyšeli, že přijelo nějaké vozidlo, zastavilo a někdo vystoupil. Okamžité rozhodnutí o vrácení klientů domů bylo samozřejmé. Co jiného když objekt byl tak trochu na samotě. Čekal jsem než se vrátí do domu a najednou zabručel zámek dálkového ovládání a branka se začala otevírat. Je jasné, že to nebyl úmysl ale typické podceňování míry rizika. Nikomu bych nepřál vidět co se dělo. No, zkrátím to, před začátkem takové činnosti vždy, mimo jiné se ptám na pravidelné návštěvy a klient zapomněl na pravidelný úklid. Po vyjasnění situace nezbylo nic jiného než na to upozornit klienta. Ústní forma dávala zcela jasně najevo, že jsem opravdu rozčilen a tak se klient mimo jiné dozvěděl, bohužel za mírného křiku " Ještě jednou nám někoho pustíte do zad všichni končíme, je to jasné? ", ono toho bylo mnohem více ale to podstatné již bylo řečeno. Vzhledem k postavení klienta mě bylo jasné, že není zvyklý na to aby mu někdo vynadal ale zodpovědnost za lidi, které jsem tam měl byla důležitější.

Později se náš vzájemný vztah vyvinul do přátelství a tehdy mě řekl " To si ke mě ještě nikdo nedovolil ale byl si v právu ". Pro nás to zase byla zkušenost k nezaplacení.
Tento text je sepsán se souhlasem všech zúčastněných.

ERID2S,