Činnosti

Ochrana

Pod pojmem ochrana si většina lidí představí tzv. Bodyguarda, který chrání člověka před napadením, ale to je ten poslední střípek z celé skládačky. Položte si otázku co je lepší bodyguard, který svým tělem chrání člověka nebo se incidentu vyhnout? My po pojem ochrana zahrnujeme celou škálu činností aby jsme problémům předešli.  Proto se ptáme co váš dům nebo kancelář? Kudy vaše vozidlo poveze náklad? Víte to, ale jste jediní kdo to ví? Takovýchto otázek je celá řada a my vám je pomůžeme zodpovědět.

Sledování

Není to nezákonné? Ne není ale záleží na způsobu provedení a schopnostech organizátora. V každém případě my máme zákony v úctě porušovat zákon je "cesta do pekla" Váš problém může spočívat v tom, že máte pocit, že vás někdo okrádá na půdě vaší firmy nebo někdo vynáší vaše nápady. A také nejste sledován vy?

Prověřování, Konzultace, Poradenství

Nejlépe toto ukázat na příkladu.
Mám obchůdek s potravinami a už dvakrát mě přepadli, chci zbraň ať se mohu bránit. Dobře a jak se budeš bránit.
Až mě přepadnou tak ho střelím do nohy.
Odvážné a jak tě přepadli.
Přišel sem a řekl dej mě peníze.
Byl ozbrojen?
Ne, a ty ho střelíš?
Aha, to je hloupé, tak co mám dělat?
No to je jednoduché musíš ........... promiňte ale otázek a odpovědí by bylo ještě mnoho. Pokud máte takový problém nebo chcete sám nainstalovat třeba kamery, čidla, mříže atd. my vám s tím poradíme.

Máte jiný problém nebo záležitost, zeptejte se a pokud to bude v našich silách, pomůžeme.
Zde je kontaktní formulář.

Sdílet