Kurz Velká Bíteš 4.6.2016

Eshop-kurzVB 500x287
Zahájení 4.6.2016 v 10.00 hod. přijeďte nejpozději v 9.30 hod.
předpokládané ukončení 15.00, možná také později, dle potřeby
Střelba bude vedena pouze z pistolí případně revolverů.
Oblečení jakékoliv civilní, které si můžete umazat. Doporučujeme jako horní oděv nějakou lehčí bundu se zipem.
Pouzdro na zbraň opaskové pro  skryté nošení zbraně.
Počet nábojů 500 ks nemusí být vystříleno vše. Bude možné zakoupit S&B 9mm Luger, FMJ, 124gr na místě za zvýhodněnou cenu cca 4,70,-. Cena je pouze pro účastníky kurzu. Minimální balení je 100ks. Požadavek na náboje napište prosím do mailu kurz@g-s-g.cz do 15.5.2016.

Na tomto kurzu se naučíte jak reagovat na nečekanou situaci, vyhodnotit použití palné zbraně a rozhodnout kam budete střílet. Naučíte se efektivní způsoby tasení zbraně ze skrytého pouzdra, jak účinně a spolehlivě přebít i v stresové situaci a mnoho dalších věcí používaných profesionály na celém světě.

Nezapomeňte vyplnit nutnou administrativu v sekci Přihlášky.
Vyplněné materiály zašlete na mail kurz@g-s-g.cz .

Cena: 2500,-Kč
Střelnice Velká Bíteš se nachází mezi obcemi Velká Bíteš a Přibyslavice. Pokud pojedete od obce Přibyslavice směr Velká Bíteš tak cca 1km za je odbočka vpravo. Tato odbočka je v údolí mezi uvedenými obcemi u betonových sloupů elektrického vedení. Potom jen cca 400 metrů po zpevněné lesní cestě. Mapa ZDE bod 1 střelnice bod 2 odbočka z hlavní trasy.

A JAKO VŽDY STŘELECKÉ BRÝLE A CHRÁNIČE SLUCHU.

V případě, že nevlastníte chrániče sluchu nebo brýle bude možné na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu. Pokud budete chtít napište do přihlášky o jaký druh zboží máte zájem.
Brýle Artilux - 150,-Kč
Sluchátka Peltor H515FB-516-SV - 500,-Kč
Toto a další zboží naleznete na našem eshopu.

Sdílet